Teknik Kontroller, Danışmanlık ve Belgelendirme (NDT/ASME)
Teknik Kontroller

Kazan, basınçlı kap, çelik konstrüksiyon ve her türlü kaynaklı imalat ile ilgili ürünlerin AD-Merkblatt, TRD, API, CODAP, BSI, TRB, ASME, AWS kodları ve diğer EN Standardları ile Avrupa Normları çerçevesinde ; tasarım, imalat, montaj , işletmeye alma ve işletme aşamalarında uygulanacak kontrol yöntemleri ile test ve kontrol aşamalarına nezaret etme, son kontrol, dokümantasyon ve sertifikalandırma hizmetlerinin yerine getirilmesidir

Ayrıca özellikle büyük yatırım projeleri için ; Yurtiçi ve Yurtdışı Tedarikçilerde yapılan imalatların kontrolü , ilerleme durumları gibi (Expediting, Lender’s Technical Advice) faaliyet alanlarında da kontrol edilmektedir.


Danışmanlık

Firmaların ASME belgelendirme çalışmaları esnasında ihtiyaç duyacakları her türlü NDE level III danışmanlık, eğitim ve sertifikalandırma hizmetleri de uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.
Farklı tedarikçiler tarafından sağlanan NDE hizmetlerinin ve muayene sonuçlarının 3. parti olarak gözden geçirilmesi ve gerektiğinde nezaret edilmesi gibi konular da faaliyet alanımız içinde yer almaktadır.
Belgelendirme